12 ימים וייטנאם – חצי פנסיון כשר

12 ימים וייטנאם – חצי פנסיון כשר

25 נובמבר 2024 עד 06 דצמבר 2024

הטיול בליווי דניאל עדני החי בוייטנאם מאז 2017

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי עד סוף מאי 2024 -  3386  $ המחיר למזומן דולרי

מחיר למטייל בודד {סינגל} 4000$

תקציר הטיול

1 25 נובמבר ב' המראה מתל אביב בטיסת אל על {מתוכנן}

2 26 בנובמבר ג' הגעה האנוי 19:00

3 27 נובמבר רביעי האנוי – סירת יום הלונג – האנוי

4 28 נובמבר ה' האנוי - נין בין - האנוי - טיסה לדנאנג טיסת לילה ל-דנאנג ומשם להוי אן

5 29 נובמבר ו' בקר בכפר Tra Que – Cam Thanh coconut village – Hoi An

6 30 נובמבר ש' סיורי הליכה בעיירה עתיקה HOI AN

7 01 דצמבר ראשון בא נה היל - טיסה להאנוי

8 02 בדצמבר יום שני האנוי – סאפה – כפר קאט קאט

9 03 דצמבר ג' סאפה - פאנסיפן - הכפרים לאו צ'אי וטה ואן

10 04 דצמבר רביעי סאפה – מפל כסף – שער השמים – האנוי

11 05 בדצמבר ה' האנוי - סיור של חצי יום – טיסה אל בנגקוק 20:00

12 06 בדצמבר ו' נחיתה בישראל 04:40 בבוקר

בס"ד

12 ימים וייטנאם – חצי פנסיון כשר

25 נובמבר 2024 עד 06 דצמבר 2024

הטיול בליווי דניאל עדני החי בוייטנאם מאז 2017

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי עד סוף מאי 2024 –  3386  $ המחיר למזומן דולרי

תקציר הטיול

1 25 נובמבר ב' המראה מתל אביב בטיסת אל על

2 26 בנובמבר ג' הגעה האנוי 19:00

3 27 נובמבר רביעי האנוי – סירת יום הלונג – האנוי

4 28 נובמבר ה' האנוי – נין בין – האנוי – טיסה לדנאנג טיסת לילה ל-דנאנג ומשם להוי אן

5 29 נובמבר ו' בקר בכפר Tra Que – Cam Thanh coconut village – Hoi An

6 30 נובמבר ש' סיורי הליכה בעיירה עתיקה HOI AN

7 01 דצמבר ראשון בא נה היל – טיסה להאנוי

8 02 בדצמבר יום שני האנוי – סאפה – כפר קאט קאט

9 03 דצמבר ג' סאפה – פאנסיפן – הכפרים לאו צ'אי וטה ואן

10 04 דצמבר רביעי סאפה – מפל כסף – שער השמים – האנוי

11 05 בדצמבר ה' האנוי – סיור של חצי יום – טיסה אל בנגקוק 20:00

12 06 בדצמבר ו' נחיתה בישראל 04:40 בבוקר

 

מסלול הטיול

יום 1 1 25 נובמבר ב' המראה מתל אביב בטיסת אל על

 

יום 2 26 בנובמבר ג' הגעה האנוי 19:00

ארוחות: ארוחת ערב

 

ברוכים הבאים לויאטנם. עם ההגעה לשדה התעופה של האנוי, ולאחר סידורי אשרת הויזה לויאטנם, נפנה אל ההגירה והמכס. לאחר איסוף המטען, נצא משדה התעופה וניסע אל חב"ד האנוי לארוחת ערב .לאחריה נעבור למלון.

קבלת חדרים .

לינה בהאנוי.

יום 3 27 נובמבר רביעי האנוי – שייט יומי במרץ הלונג – האנוי

ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת ערב

בבוקר נעלה על הסירה הפרטיות שלנו ונתחיל את השייט במפרץ האלונג.

הממוקם במפרץ טונקין, מפרץ האלונג הוא אחד מפלאי הטבע הבולטים בעולם, הדומה ליצירת אמנות גיאוגרפית עם אלפי איי אבן גיר המתנשאים בצורה דרמטית ממי האזמרגד הצלולים. אזור מרוכז בצפיפות זה של איי קארסט, המפורסם בעולם בזכות הנוף המרהיב של מערות, הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. בסיור זה, נתפעם ביופי השליו ובנוף עוצר הנשימה מהסיפונים של הסירה המסורתית, עם מפרשים בעלי כנפי עטלפים. גלישה במים הצלולים של המפרץ, אחד מתופעות הטבע המפוארים ביותר של המזרח הרחוק. איים קטנטנים מנוקדים בקשתות סלע, צוקים צלולים, אינספור חופי חול לבן ומפרצונים שלווים. כמו דמויות מצוירות מפוסלות, לאיי אבן הגיר הללו יש שמות פנטסטיים: מבער קטורת, כלב אבן ותרנגולות לוחמות (הסמל של מפרץ האלונג). במהלך השייט נעצור לשתי המערות היפות ביותר בשם Thien Cung (מערת ארמון גן עדן) ודאו גו (מערת הימור מעץ). תוך כדי טיפוס במדרגות תלולות נכנס פנימה כדי לחקור חדרי ענק המעוטרים בנטיפים וזקיפים מכל הסוגים. המשכו ליהנות משייט מרגיע זה בנוף דמוי ארץ האגדות.

לאחר מכן אנו חוזרים לנמל הא לונג.

חזרה להאנוי.

ארוחת ערב בחב"ד וחזרה למלון.

יום 4  28 נובמבר ה' האנוי – נין בין – האנוי – טיסה לדנאנג טיסת לילה ל-דנאנג ומשם להוי אן

ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת ערב

 

הבוקר ניסע למחוז נין בין. עם ההגעה, תהנו משעות של שייט בסירה קטנה לאורך נהר ה-Ngo Dong, המתחיל בכפר ואן לאם וממשיכים דרך נוף נופי הנשלט על ידי שדות אורז ומגדלי קארסט. המסלול כולל ציפה דרך Tam Coc – שלושת המערות הטבעיות (Hang Ca, Hang Hai, והאנג Ba), הגדולה שבהן באורך 125 מ' עם תקרתה בגובה של כ-2 מ' מעל המים. על הסירות חותרים בדרך כלל אישה מקומית אחת או שתיים שמוכרות גם סחורות רקומות. לאחר מכן ביקור בפגודת ביץ' דונג – פגודת מערות – שנבנתה במאה ה-15. יש כאן 3 פגודות עיקריות הנקראות Chua Ha, Chua Trung ו-Chua Thuong. נתחיל סיור רגלי על פני גשר אבן ונתחיל לטייל במעלה ההרים על מדרגות האבן, נעבור דרך המערה החשוכה ונמצא את עצמנו על ראש ההרים עם נוף פרטי של הסביבה.

נמשיך לביקור במקדש Hoa Lu – הבירה העתיקה של וייטנאם במאות ה-10 וה-11. נהנה מסגנון האדריכלות של המאה ה-11 וה-17, פיסול ישן – גילוף על עץ ואבן המתאר את חיי היומיום, חלומות ומשאלות לשלום, חיים טובים וכו'.

העברה לשדה התעופה לטיסה לדנאנג.

לאחר הנחיתה העברה למלון לצ'ק-אין. ארוחת ערב בחב"ד לינה בהוי אן

יום 5 29 נובמבר יום שישי כפר הירקות סירות סל בכפר הקוקוס הוי אן

ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת ערב שבת

בבוקר, ניסע לביקור בהרי השיש, מקבץ של חמש גבעות שיש ואבן גיר הממוקמות ברובע Ngu Hanh Son, מדרום לעיר דנאנג בווייטנאם. חמשת ההרים' נקראים על שם חמשת היסודות; קים (מתכת), Thuy (מים), Moc (עץ), Hoa (אש) ו-Tho (אדמה).

נשוב לביקור בכפר הקוקוס קאם ת'אן, בזמן שאתה נוסע מ הוי אן בכפר קאם ת'אן, אתה יכול לדמיין כאילו אתה מגלה את אזור דלתת מקונג בדרום וייטנאם. זהו היעד המפורסם לחיי נהרות ויער קוקוס. נחווה את הכפר על סירת סל, נסו את הריקוד בסירות סל, מרוץ סירות סל, .. כל כך הרבה כיף והתרגשות. נמשיך לביקור בכפר הירקות, לא רק שזה מקום שמייצר ירקות נקיים לאנשי הוי אן, Tra Que Vegetable Village הוא גם יעד אידיאלי לתיירים שאוהבים רעננות ושלווה.

 

נשוב למלוננו התארגנות לתפילה וסעודת שבת לינה בהוי אן.

 

יום 6 30 נובמבר יום שבת תפילת שבת  סיורי הליכה בעיירה העתיקה הוי אן

ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת שבת

 

לאחר התפילה וארוחת שבת בחב"ד, נצעד אל העיר העתיקה, כאן נבלה את אחר הצהריים לסיור רגלי ברחבי עיירת הנמל הקסומה הזו הוי אן, עקבו אחר השבילים הצרים שלאורכם בבתים בני מאות שנים שהושפעו מארכיטקטורות סיניות, יפניות, צרפתיות ואירופיות ובקרו במקומות הרבים שלה. עניין: הגשר היפני המקורה בן 400 השנים, אולמות האסיפה של פוק קין, הבית הישן טאן קי, השוק המקומי …ועוד

במוצאי שבת הבדלה ותפילה בחב"ד  לינה בהוי אן.

 

יום 7 01 בדצמבר יום ראשון גשר הזהב {גשר הידיים } של גבעות בה נא l – טיסה להאנוי

ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת ערב

לאחר מכן, בקרו ב-גבעות בה נא, תחנת גבעה ואתר הנופש הממוקמים בהר Truong Son ממערב לעיר Danang. התחנה, שפורסמה כ"מחוז דאלאת של דנאנג" על ידי רשויות התיירות המקומיות, נוסדה ב-1919 על ידי קולוניסטים צרפתים. טיול ברכבל יציע לכם הזדמנות להתפעל מהפנורמה של גבעות בא נה, נחל המעיין, העיר דנאנג וחוף דנאנג מהבקתה שלכם בגובה 1,487 מטר מעל פני הים.

במהלך שהותנו על ההר, תהנו מביקור ב:

 • פארק הפנטזיה: פארק השעשועים שומר על אינספור כיף והפתעות, הכוללות כמובן משחקים מותאמים היטב כדי להעסיק ולשמח את הילדים הקטנים כל היום.
 • ה-Le Jardin עם שרידי הצרפתים, כמו כוחו של הסוס הצרפתי, עצי אשכולית בני כמעט 100 שנה ועקבות של וילות עתיקות. במיוחד מרתף Debay, מרתף יין נבנה על ידי הצרפתים בשנת 1923, בילה כמעט מאה שנים, הם עדיין שומרים על מרתף פראי, מסתורי, הוא עבודתו של יחיד צרפתי שנותר די שלם Ba Na.
 • פגודת לין אונג, הממוקמת על פסגת הר בא נה בגובה 1,400 מטר, נחנכה רשמית ב-5 במרץ, 2004. אתה יכול גם להרגיש את האינטרסים שלך עם הרבה וילות יפות, מלונות חדשים ובונגלוס כאן. לכל אחד יש גן פרחים משלו עם סוגים רבים של פרחים אצולה שצרפתים השאירו במהלך 50 השנים האחרונות.
 • המשיכו ללכת יפה לגשר הזהב. מתפתל במסלול של 150 מטר מרופד בפרחים, גשר זהב מנצנץ על רקע גבעות בא נה, נתמך בזוג ידיים ענקיות. הגשר יושב בגובה 1,400 מטר מעל פני הים, גובה אשר יוצר אשליה של רצועת משי המסתתרת בעננים מעל דה נאנג.

נרד ברכבל למטה. העברה לשדה התעופה, טיסה להאנוי.

ארוחת ערב בחב"ד לינה בהאנוי.

יום 8 02 בדצמבר יום שני האנוי – סאפה – כפר קאט קאט

ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת ערב

 

הבוקר, נצא בנסיעה של כ 5 שעות אל סאפה מלכת ההרים.

עם ההגעה, נבקר בכפר ה קאט קאט המשמר מנהגים ייחודיים אין בהרבה בכפרים אחרים. למבקרים בכפר ה קאט קאט יש הזדמנות להתפעל מתמונה תוססת וצבעונית. מחזה של נשים צעירות היושבות ליד נולים עם חתיכות צבעוניות של ברוקד מעוטרות בעיצובים של פרחים וציפורים. כאשר פיסות הברוקד הללו מסתיימות, הן נצבעות ורקומות בעיצובים יפים. ראוי לציין שנשות המונג משתמשות בצמחים ועלים כדי לצבוע את בדי הברוקד האלה. ואז הם מתגלגלים ומחליקים חלק של עץ מכוסה בשעווה על בדים כדי ללטש אותם, מה שהופך את הצבעים שלהם עמידים. בנוסף למלאכת אריגת הברוקד, תושבים רבים בחתול חתול טובים במניפולציות בתכשיטי זהב וכסף. המוצרים שלהם מתוחכמים למדי, במיוחד תכשיטים לנשים.

 

נגיע אל המלון בו נלון ארוחת ערב.

 

יום 9 03 בדצמבר יום שלישי סאפה – הר הפאנסיפאן – הכפרים לאו צ'אי וטה ואן

ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת ערב

 

הבוקר נגיע לתחנת הרכבל של סאפה לטיול מדהים אל הגג של הודוסין – הר פאנסיפן ברכבל. זהו מראה מעניין ומרהיב במיוחד בהרים הצפוניים האלה של המדינה, שם המטיילים מחפשים את טרסות האורז והאומנויות המסורתיות של עמים מיעוט. מעבדים את האדמה לגובה של כ-2,200 מטרים הם המיעוטים האתניים שהווייטנאמים בשפלה מכנים באופן כללי 'מיו' – פראים – ומעליהם מתנשא עיקר הואה שי פאן: "סלע ענק בולט". אתה יכול לאתגר את עצמך כשאתה מטייל ב-600 מדרגות אבן נוספות כדי להגיע לפסגה הסלעית של הגג של הודו. מתחת נפרשים למרגלות הרי ההימלאיה, מכוסות יער גשם וטיפות ערפל ראשונות.

נוסעים בדרך במורד העמק מסאפה כ-07 קילומטרים לכפר ההמונג השחור לאו צ'אי. זוהי נסיעה נחמדה בפני עצמה עם נוף נהדר של הטרסות השופעות. בכפר הזה שתהיה לכם הרגשה רצויה בכל בית של האנשים מסבירי הפנים שם. אתה יכול ליצור איתם אינטראקציה, ללמוד על התרבות והמנהגים שלהם. משם, פשוט תעקבו אחרי העמק כמה קילומטרים עד לעיירה הבאה טה ואן. בדרך תטיילו בין שדות אורז מדורגים ובין כמה כפרים ציוריים, ותחוו קצת חיים כפריים. טה ואן הוא כפר של אנשי גיאי, שנראים יותר כמו הווייט המסורתי החי בדלתא האדומה. כשאתם עוברים דרך כפרים שונים של שבטי גבעות (אנשי המונג ודאו), כדאי שיהיה לכם מדריך שיסביר לכם מנהגים או שיטות ואולי יתרגם. בטוח שתראו תיירים אחרים על השביל (מה שמרחיק אנשים רבים), אבל זו דוגמה טובה לטרקים הגדולים הרבים באזור.

לינה בסאפה.

נגיע אל המלון בו נלון ארוחת ערב.

 

יום 10 04 דצמבר רביעי סאפה – מפל כסף – שער השמים – האנוי

ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת ערב

 

את הבוקר ניסע לביקור במפל כסף, שנוצר על ידי מקורות מים מפסגת ההר לו סוי טונג וכ-12 ק"מ ממרכז העיירה סאפה. עם גובה של 100 מטר, הוא גדול ומסלול הלולאה תלול ונופי. מרחוק המפל נראה כמו דרקון לבן המביט משמים. ניתן להגיע למפל הכסף ברכב תוך חצי שעה. משם תוכלו לראות נוף מדהים של ההרים שמסביב והיערות האחרונים השייכים לפארק הלאומי Hoang Lien Son. המשיכו לשער השמים (מעבר טראם טון): לאחר מכן תיסעו הלאה עד לשער השמים, פסגת הכבישים הגבוהה ביותר בוייטנאם. משם תוכלו לראות את הפאנסיפאן, הפסגה הגבוהה ביותר של הרי הודו, כמו גם ליהנות מנופים מדהימים של עמק בינה לו. מלבד נופים מרהיבים, אתה יכול להרגיש דבר מוזר עד כמה האקלים משתנה באופן דרמטי. העברה להאנוי.

לאחר ההגעה להאנוי ניסע לטיול סייקלו ברובע העתיק של האנוי – 36 רחובות וגילדות כדי לגלות את המאפיין העתיק של האנוי וחיי היומיום.

ארוחת ערב בחב"ד לינה בהאנוי.

 

יום 11 05 בדצמבר ה' האנוי – סיור של חצי יום – טיסה אל בנגקוק 20:00

ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת ערב

 

התחילו יום חדש בביקור במתחם הו צ'י מין, מקום עלייה לרגל חשוב. אזור של גנים בוטניים, אנדרטאות ופגודות, האזור בדרך כלל עמוס בקבוצות מכל הגילאים, מכל רחבי המדינה, שבאו לחלוק כבוד. בתוך המתחם תוכלו לבקר במאוזוליאום של הו צ'י מין (ביקור בחוץ מכיוון שהוא סגור לתחזוקה שנתית כל יום שני + שישי + אחר הצהריים), כיכר בא דין, הארמון הנשיאותי, בית הכלונסאות של הו צ'י מין, מוזיאון הו צ'י מין

סגורה, פגודת העמוד האחד המפורסמת הבנויה מעץ על עמוד אבן בודד בקוטר 1.25 מ'. הוא נועד להידמות לפריחת לוטוס, שהיא סמל בודהיסטי לטוהר, שכן לוטוס פורח בבריכה בוצית.

ניסע לארוחת ערב בחב"ד ולאחריה העברה לשדה התעופה לטיסה לישראל.

 

יום 12 06 בדצמבר יום שישי נחיתה בישראל 04:40 בבוקר

 

תם הטיול לוייטנאם

המחיר כולל

+ טיסות

+ בתי מלון מדרגה ראשונה

+ כלכלה:  על פי המסלול

+ בקבוק מים לכול מטייל בכול יום

+ אוטובוס/תחבורה מקומית ממוזג

+ דמי כניסה לאתרים המצוינים בתוכנית הטיול

+ מלווה ישראלי

+ תשר לנותני שירות  לא כולל למדריך הישראלי

+ דמי כניסה לכל הביקורים כאמור בתוכנית

+ רכבל הלוך ושוב בפנסיפן

+ שייט פרטי בסירה ב-נין בין

+ כלים כשרים

+ מדריכים מקומיים דובר אנגלית עם רישיון חוקי

המחיר אינו כולל

 • ויזה לוייטנאם בסך 45$
 • תשר למדריך הישראלי בסך $60 מנוסע
 • תשר לנותני שירותים באטרקציות – סירות אופנועים וכדומה
 • ביטוח בריאות ומטען
 • הוצאות בעלות אופי אישי
 • תשלום מס מקומי בשדות תעופה המקומיים באם יש.
 • יציאה  – מינימום 20 מטיילים משלמים.
 • המחיר למינימום / מקסימום  על פי הפירוט

המחיר אינו כולל עמלות בנקים או עמלות כרטיסי אשראי בסך 3.5% לוייטנאם

ניתן לשלם לנציגות שלנו בישראל עמלות כרטיסי אשראי בסך2%

תוקף הדרכון: חייב להיות לפחות ל-6 חודשים קדימה מיום הכניסה המיועד לכל אחת מארצות הביקור

חובה להכין 2 צילום דרכון עם כל הפרטים כשהוא פתוח {2 עמודים} תמונות פספורט מעודכנות בגודל 3 X 4 על רקע לבן לצורך הוויזה וכן  4 עמודים ריקים בדרכון.

 

אפשרויות תשלום:

 • הרשמה וגביה במשרד בישראל: פרטים יימסרו לכל מבקש

 

 • העברה בנקאית בדולרים לוייטנאם

 

 • לתשלומים  בישראל בכרטיס אשראי תוספת של 2%

 

 • לתשלום בכרטיס אשראי דולרי לוייטנאם תוספת של 3.5%

 

חיסונים: בדבר פרטים חובה לפנות ללשכת הבריאות המקומית.

ביטוחים : חובה להצטייד בביטוח מתאים מייד עם ההרשמה והתשלום לטיול.

המחיר כולל

+ טיסות

+ בתי מלון מדרגה ראשונה

+ כלכלה:  על פי המסלול

+ בקבוק מים לכול מטייל בכול יום

+ אוטובוס/תחבורה מקומית ממוזג

+ דמי כניסה לאתרים המצוינים בתוכנית הטיול

+ מלווה ישראלי

+ תשר לנותני שירות  לא כולל למדריך הישראלי

+ דמי כניסה לכל הביקורים כאמור בתוכנית

+ רכבל הלוך ושוב בפנסיפן

+ שייט פרטי בסירה ב-נין בין

+ כלים כשרים

+ מדריכים מקומיים דובר אנגלית עם רישיון חוקי

המחיר אינו כולל

 • ויזה לוייטנאם בסך 45$
 • תשר למדריך הישראלי בסך $60 מנוסע
 • תשר לנותני שירותים באטרקציות – סירות אופנועים וכדומה
 • ביטוח בריאות ומטען
 • הוצאות בעלות אופי אישי
 • תשלום מס מקומי בשדות תעופה המקומיים באם יש.
 • יציאה  – מינימום 20 מטיילים משלמים.
 • המחיר למינימום / מקסימום  על פי הפירוט

המחיר אינו כולל עמלות בנקים או עמלות כרטיסי אשראי בסך 3.5% לוייטנאם

ניתן לשלם לנציגות שלנו בישראל עמלות כרטיסי אשראי בסך2%

תוקף הדרכון: חייב להיות לפחות ל-6 חודשים קדימה מיום הכניסה המיועד לכל אחת מארצות הביקור

חובה להכין 2 צילום דרכון עם כל הפרטים כשהוא פתוח {2 עמודים} תמונות פספורט מעודכנות בגודל 3 X 4 על רקע לבן לצורך הוויזה וכן  4 עמודים ריקים בדרכון.

 

אפשרויות תשלום:

 • הרשמה וגביה במשרד בישראל: פרטים יימסרו לכל מבקש

 

 • העברה בנקאית בדולרים לוייטנאם

 

 • לתשלומים  בישראל בכרטיס אשראי תוספת של 2%

 

 • לתשלום בכרטיס אשראי דולרי לוייטנאם תוספת של 3.5%

 

חיסונים: בדבר פרטים חובה לפנות ללשכת הבריאות המקומית.

ביטוחים : חובה להצטייד בביטוח מתאים מייד עם ההרשמה והתשלום לטיול.

מהגלריה שלנו

You cannot copy content of this page