11 ימים צפון וייטנאם  בין מוק צ'או ל מאי צ'או 

Traveling to Vietnam

 טיוטת מסלול

 אין טיסה במסלול

1 הגעה - האנוי יש לעדכן טיסת הגעה

2 יום סיור בעיר האנוי

3 האנוי - אגם הואה בין - מוק צ'או

4 מוק צ'או - סיור יום שלם

5 מוק צ''או – מאי צ'או

6 מאי צ'או - פו לונג

7 פו לונג – נין בין

8 נין ביןסיור אקולוגי – שיעור בישול

 

9 נין בין – מפרץ האלונגלילה בשייט

10 מפרץ האלונג – האנוי

11 האנוי – עזיבה, יש לעדכן טיסה אל היעד הבא

לפרטים והרשמה צרו קשר כאן  

11 ימים צפון וייטנאם  בין מוק צ'או ל מאי צ'או 

לפרטים והרשמה צרו קשר כאן  

Traveling to Vietnam

יום 01: הגעה – האנוי.
ארוחה מסופקת: אין ארוחה.

ברוכים הבאים לויאטנם.

עם ההגעה לשדה התעופה של האנוי, סידורי הויזה שלכם ההגירה והמכס.

לאחר איסוף המזוודות, צאו משדה התעופה כדי לפגוש בחוץ את הנהג והמדריך מקומי.

העברה למלון התרעננות וזמן פנוי . לינה בהאנוי.

יום 02: סיור בעיר האנוי יום שלם
ארוחה מסופקת: ארוחת בוקר, ארוחת ערב בבית עם משפחה מקומית.

את היום נתחיל בביקור במתחם הו צ'י מין, מקום עלייה לרגל חשוב. אזור ללא תנועה של גנים בוטניים, אנדרטאות, אנדרטאות ופגודות, האזור בדרך כלל עמוס בקבוצות מכל הגילאים, מכל רחבי המדינה, שבאו לחלוק כבוד לאבי האומה ,הו צ'י מין. בתוך המתחם תוכלו לבקר במאוזוליאום של הו צ'י מין (ביקור מבחוץ ), כיכר בא דין, הארמון הנשיאותי, בית הכלונסאות של הו צ'י מין, מוזיאון הו צ'י מין.

סמוך למתחם נבקר ב פגודת העמוד האחד המפורסמת הבנויה מעץ על עמוד אבן בודד בקוטר 1.25 מ'. הוא נועד להידמות לפריחת לוטוס, שהיא סמל בודהיסטי לטוהר, שכן לוטוס פורח בבריכה בוצית.

לאחר מכן, המשיכו לבקר במקדש הספרות (השם הווייטנאמי הוא Quoc Tu Giam) – האוניברסיטה הראשונה של וייטנאם, אשר נבנתה בשנת 1070 לכבוד קונפוציוס, חסידיו וצ'ו ואן אן, דמות מוסרית בחינוך הווייטנאמי.

אחר הצהריים נגיע לביקור במוזיאון האתנולוגיה של וייטנאם. ביקור במוזיאון האתנולוגיה של וייטנאם ייתן לכם תמונה להבין את חיי הקהילה האתנית הווייטנאמית . נגיע אל העיר העתיקה כאן ניקח סיקלו לטיול רכוב ברובע העתיק של האנוי – 36 רחובות וגילדות כדי לגלות את המאפיין העתיק של האנוי וחיי היומיום. עצרו לביקור במקדש Ngoc Son שנמצא בקצה הצפוני של אגם החרב (המכונה גם אגם Hoan Kiem). מהחוף, הליכה על גשר אור השמש המבורך מובילה אל האי.אחר הצהריים נגיע לביקור חוויתי בבית משפחה מקומית. האם אי פעם הייתה לך הזדמנות להצטרף למשפחה וייטנאמית לאכול ארוחת ערב עם אוכל וייטנאמי אותנטי? אם לא עשית זאת בעבר, זה הדבר החובה לעשות לפני שאתה עוזב את וייטנאם. זה לא רק על האוכל הטוב והזמן הטוב, אלא גם על המקום שבו אנו חולקים ולומדים אחד מהתרבות של העם הזה. נצטרף לארוחה עם הקבוצה ונחלוק את כל הסיפור המשפחתי של משפחה זו כמו גם את התרבות הווייטנאמית. אנו בטוחים שתקבלו כאן את החוויה הייחודית בזמן שאתם מבקרים את המשפחה שלנו.

לינה בהאנוי.

יום 03: האנוי – אגם Hoa Binh  – מוק צ'או
ארוחה
מסופקת: ארוחת בוקר, ערב.

בבוקר, נעזוב את האנוי וניסע לביקור ב-Moc Chau. בדרך, עצרו לביקור באגם Hoa Binh.

אגם Hoa Binh ממוקם על נהר דה, 70 קילומטרים מערבית להאנוי. הוא ידוע כאחד המאגרים המלאכותיים הגדולים בווייטנאם. האגם מכונה לעתים קרובות "מפרץ הא לונג על ההר" הודות ליופי הטבעי הפראי שלו. כעת הוא הפך לאחת האטרקציות המפורסמות ביותר בהואה בין.

צאו לשייט באגם הואה בין כאן תבקרו ב:

מקדש Chua Thac Bo: למקדש Chua Thac Bo יש מערכת של 38 פסלים. למקדש יש פסל גדול שנמצא במערה יבשה וקרירה כל השנה. מסביב למערה עמודי נטיפים מנצנצים וקסומים באור החשמל העמום, היוצרים את המראה הקדוש והמושך של מערת הפולחן.

מערת Thac Bo: למערת Thac Bo יש מערה עם נטיפים בגובה של כ-50 מטר והיא אזור פולחן בודהיסטי. שטח המערה די גדול ויש בו אוויר קריר. כשנכנסים לעומק המערה, מגלים את הנטיפים מרובי הצורות שנוצרו משאריות של טפטוף מים במשך מאות אלפי שנים, אפשר לראות שהיצירתיות של אמא טבע היא אינסופית.

חזרה לנמל. נמשיך בנסיעתנו, לכיוון מוק צ'או. תיהנו מהיופי לאורך הדרך של מטעי התה, שדות התירס והכפרים.

לינה ב-Moc Chau.

 יום 04: מוק צ'או – סיור יום שלם
ארוחה מסופקת: ארוחת בוקר, ערב.

 אתם מוזמנים לקום מוקדם כדי ליהנות מהאווירה השלווה והזריחה. לאחר ארוחת בוקר, תצאו לבקר ב גשר הזכוכית של באך לונג .גשר הזכוכית של באך לונג הוא כמו "דרקון לבן" השוכב על צלע ההר, מתפתל בין העצים והעננים של צפון מערב, מלכותי ולירי ופיוטי כאחד. המסע לכיבוש גשר באך לונג הוא טיול עם אינספור רגשות, הראוי להיות יעד התיירות האטרקטיבי ביותר ב-Moc Chau.נמשיך אל Happy Land Moc Chau עם מפעלי תה וגבעת התה בצורת לב. בהמשך נבקר במפל Dai Yem, ובמערת "Dong Son Moc Huong" (מערת דוי) הנחשבת ליפה ביותר בצפון מערב וייטנאם. מדריך הטיולים יספר לכם את האגדה המעניינת על המערה.


ליד מפל דאו ים נמצא כפר Vat היפה. בכפר ואט יש גדרות עם פרחים פורחים בכל ארבע עונות השנה, שדות, גני ירק ירוקים, בתי כלונסאות ישנים, מגיעים לכפר ואט, תראו בבירור את החיים והתרבות של האנשים כאן, תשתתפו בפעילויות של האנשים ב-Vat. כפר כמו אריגה ואפיית אורז עם צינורות במבוק, ותראה אנשים מקומיים מבצעים את השירים המסורתיים שלהם וריקוד צ'ירו בתלבושות המסורתיות שלהם.

חזרה למלון , לינה ב-Moc Chau.

 

יום 05: מוק צ'או– מאי צ'או.
ארוחה מסופקת: ארוחת בוקר, ערב.

בבוקר, נצא מ מוק צ'או אל מאי צ'או. – עמק אידילי ביתם של שבטי גבעות רבים כולל הדזאו, הה'מונג והתאי.

בדרך למאי צ'או, בקרו: כפר Hua Tat, כפר הממוקם בצד של הכביש הלאומי מס' 6, בכניסה של רמת Moc Chau. הואה טאט הוא כפר קטן מקסים ושקט של אנשי Blue H'mong. בתי הכלונסאות מתפזרים בעמק השטוח עם גן של אפרסק, שזיף וברוקולי, עוף וחזיר… בביקור בבית מקומי, תוכלו לראות טחנת תירס מסורתית בעבודת יד. אפילו בשולי הכביש הלאומי, בכפר יש חשמל והזדמנות ליצור קשר עם החיים המודרניים, אבל אנשים כאן עדיין שומרים על החיים הישנים. חוץ מזה, בכל משפחה יש להם כלי מוזיקה מסורתי, וטחנה להכנת עוגות מסוג מסורתי. כשתגיעו למאי צ'או, תבקרו בכפרים כמו  Lac, Poom Coong... מקום מושבם של אנשי ה תאי בעיקר. הם עדיין משמרים את עבודת האריגה המסורתית שלהם. ביקור הליכה/רכיבה על אופניים של כשעתיים.
לינה במאי צ'או.

יום 06: מאי צ'או – פו לונג
ארוחה מסופקת: ארוחת בוקר, ערב.

בבוקר, צאו ממאי צ'או לפו לונג. בקרו בכפרים Uoi, Lan.

זהו טיול נפוץ וקליל סביב העמק היפה ביותר של טרסות אורז מדורגות. אנחנו מתחילים לרדת אל העמק היפה בו אתם מסתובבים בטרסות אורז מדורגות. לאחר מכן נלך בשבילים קטנים אפופים בצמחייה כדי לחשוף לאט לאט כפר Uoi  הציורי היושב בבסיסו של הר מתנשא. המצלמה שלכם לא תוכל לנוח כשאתם צופים על הנוף הפנורמי של הכפר מלמעלה.

המשיכו ללכת במורד הגבעה עד לבית מקומי, שבו אתה יכול לנוח ואז לקחת אופניים כדי לצאת לרכיבה על אופניים ברחבי הכפר לאן Lan. אם הזמן יאפשר, נבקר משפחה מקומית בה נוכל ללמוד על אריגת הברוקד המסורתית שלה (לא מובטח). רכיבה על אופניים דרך שדות האורז וכפר נוסף כדי לטייל יותר בין הנוף המקיף.

לינה ב-  פו לונג Pu Luong.

יום 07: פו לונג – נין בין
ארוחה מסופקת: ארוחת בוקר, ערב.

לאחר ארוחת הבוקר,  נסיעה קצרה תביא אתכם אל כפר דונג דינג, יורדים אל העמק היפה ביותר ב-פו לונג. לאורך הדרך תהיה לכם הזדמנות ליהנות משדות אורז מרהיבים יפהפיים והרים מדהימים. צא לשביל נופי מתפתל כדי לראות את הנוף של שדה האורז והכפר, הנשקפים מול עיניכם. תעברו על פני כמה בתים בדרך, תוכלו לבוא לבקר כל משפחה מקומית אם תרצו, זו הזדמנות מצוינת ללמוד עוד על סגנון החיים והתרבות של המקומיים. הגיע הזמן לחזור.

אחר הצהריים, נסיעה מ פו לונג אל  נין בין .

בהגעה ל- נין בין Ninh Binh, צ'ק אין במלון.

לינה ב-Ninh Binh.

יום 08: טראנג אן  מערת באפלו סיור אקולוגי  נין בין – שיעור בישול.
ארוחה מסופקת: ארוחת בוקר, ארוחת ערב בשיעור בישול.

בבוקר, בקרו באטרקציית התיירות האקולוגית של טראנג אן. תופתעו מהאזור בזמן שייט בסירה דרך שרשראות מערות: מערת סאנג, מערת טוי, , מערת בא גיות, מערת שין… … … נופים מסתוריים של מה שמכונה "מפרץ הא לונג ביבשה".

המשיכו לכיוון מערת באפלו: מערת באפלו משתרעת על פני שטח רחב ידיים של דונם אחד ומציעה שילוב מעולה של פלאי טבע, שלווה ומגע של הרפתקאות. המיקום הקסום הזה מתהדר במגוון מגוון של אטרקציות המאפשרות למבקרים לטבול במהות הכפרית של וייטנאם. מנהרות ובריכות דגים ועד שדות אורז, מערות, מפלים ואפילו מסעדה ובר בחוץ, מערת באפלו מספקת חוויה כוללת שתופסת את הלב והנשמה של האזור הכפרי הווייטנאמי.

13:30: התחלו את הרפתקת הבישול שלכם

14:00 – 14:30: פעילות רחצת באפלו, במקלחת וברכיבה.

14:30 – 15:00: חוויית דיג מרגשת עם דייגים מקומיים.

15:00 – 15:30: התנסות באמנות נטיעת האורז לצד חקלאים וייטנאמיים.

15:30 – 16:00: שכשוך במפל בופאלו ומערת באפלו המיסטית.

16:00 – 17:00: השתתפו בשיעור בישול והתענגו על ארוחה מענגת שהכינו השפים המיומנים של מערת באפלו.

18:30: בא לסיומו יום יוצא דופן מלא ברגעים בלתי נשכחים.

לינה ב-Ninh Binh נין בין .

 יום 09: נין בין – מפרץ הא לונג/ מפרץ לאן הא – לילה בשייט.
ארוחה מסופקת: ארוחת בוקר, צהריים וערב בשייט.

 לאחר ארוחת הבוקר במלון, צ'ק אאוט והעברה למפרץ האלונג/ לאן הא ביי.

כפוף לשינויים בהתאם לשייט המאושר

11:30 הגעה לטרקלין הפרטי במרינה טואן צ'או – הא לונג, תהנו ממשקה קבלת פנים וצ'ק אין מהיר לפני העלייה לסירה.

12:15 ברוכים הבאים לסיפון השייט, התרעננו עם משקה קבלת הפנים שלנו בזמן שמנהל השייט מתדרך את ההתמצאות במסלול השייט, פעילויות ובטיחות על הסיפון. הסירה מתחילה לשייט למפרץ לאן הא.

13:00 השייט יוצא לסיור במפרץ לאן הא. בינתיים תוכלו ליהנות מארוחה הכוללת את הטעם הייחודי של המטבח הווייטנאמי.

15:30 לערך  תגיעו לאזור העגינה של מערת האור והחושך – אחת האטרקציות הטובות ביותר במפרץ לאן הא הידוע בעיקר ביופיו הבתולי והשקט. סיור באזור בסירה מקומית או בשייט קיאקים. לאחר מכן, תוכלו לשחות במימי האזמרגד הירוק ובמים קרירים מסביב לשייט.

17:30 חוזרה לסירה. תוך כדי השייט תהנו ממראות השקיעה של המפרץ תוך כדי הנאה מספיישל "Happy Hour" {בתשלום נוסף}. אתם מוזמנים להצטרף לשף שלנו במטבח כדי ללמוד איך להכין ספרינג רול וייטנאמי מסורתי.

19:00 תיהנו מארוחת ערב על מרפסת השיזוף { אם מזג האוויר יאפשר}. תהיה לכם הזדמנות להתענג על ארוחות המבושלות מחומרי גלם טריים בסגנון פיוז'ן ייחודי הממזג את המהות של המטבח הווייטנאמי המסורתי עם ההשפעות החדשניות של המטבח המודרני.
לינה בשייט

יום 10: לאן הא / האלונג – האנוי
ארוחה מסופקת: ארוחת בוקר, בראנץ' בשייט.
כפוף לשינויים בהתאם לשייט המאושר

06:00 קבלו את היום החדש על מרפסת השיזוף עם שיעור טאי צ'י. האוויר הצח של הבוקר על המפרץ יעיר אתכם היטב לבוקרו של יום חדש.

06:45 תיהנו מארוחת בוקר מהירה על הסיפון והפעילו את היום שלכם עם הרבה אנרגיה.

07:30 תצטרפו לסיור בביוספרה העולמית של  קאט בה Cat Ba. ייקח לכם בערך 30 דקות של שייט  מ  Gia Luan  ל Trung Trang  – אחת המערות המרשימות ביותר באי קאט בה, וייטנאם.

09:30 חזרה לסירה הראשית ל אריזה וצ'ק-אאוט בדלפק הקבלה, אנא שימו את כל המזוודות שלכם בחלק החיצוני של התא שלך, איש צוות יעזור להביא מזוודות אל היבשה.

09:45 ארוחת בוצוריים מוגשת במסעדה בזמן שהסירה חוזרת אל הנמל.

11:00 ירידה מהשייט כשהצוות שלנו נפרד לשלום, חזרה למרינת טואן צ'או על ידי סירה מהירה .

חזרה להאנוי.

לינה בהאנוי.

יום 11: האנוי – עזיבה.
ארוחה מסופקת: ארוחת בוקר.

זמן פנוי עד לשעת ההחזרה אל שדה התעופה של האנוי לטיסה אל היעד הבא על ידי מדריך ונהג. שתהיה לכם טיסה בטוחה ובטוחה. אנו מצפים לראותך שוב!

סוף הטיול.11 ימים צפון וייטנאם  בין מוק צ'או ל מאי צ'או 

לפרטים והרשמה צרו קשר כאן  

המחיר כולל

+ שהייה של 09 לילות במלונות עם ארוחת בוקר על בסיס חדר זוגי/טווין/טריפל פרטי משותף
+ 1 לילה בשייט על בסיס חדר זוגי/טווין/טריפל פרטי משותף
+ ארוחות המוזכרות במסלול – אוכל טוב במסעדה מקומית או ארוחת בופה
+ דמי כניסה לכל הביקורים כאמור בתוכנית
+ סירה פרטית נין בין
+ Cyclo בהאנוי
+ נסיעה ברכב פרטי וממוזג עם נהג מנוסה ובטוח
+ מדריך פרטי דובר אנגלית עם רישיון חוקי בכל אזור
+ 02 בקבוק מים מינרליים / לנוסע / יום
+ כל המסים ודמי השירות

המחיר אינו כולל

– עמלות בנק לשני הצדדים (עדיף מזומן בהגעה)
– ויזה לוייטנאם  Evisa: דולר 45  ארה"ב ליחיד עבור כניסה חד פעמית (כולל עמלת החתמת ויזה בסך 25 דולר ארה"ב)
– תוספת לחדר יחיד
– צ'ק-אין מוקדם וצ'ק-אאוט מאוחר בכל המלונות
– הוצאות אישיות (כביסה, טלפון, קניות)
– טיפ 8 $ למדריך ליום למטייל, לנהג 5$ ליום למטייל
– ביטוח נסיעות
– כרטיס טיסה בינלאומי או פנים ומס שדה תעופה
– כל הוצאה נוספת שנגרמה מסיבות שאינן בשליטתנו כגון אסונות טבע (טייפון, שיטפון), עיכובים בטיסות, תזמון מחדש או ביטולים, תאונות כלשהן, פינוי רפואי, התפרעויות, שביתות וכו'…
– שירותים אחרים שאינם מוזכרים בבירור בפריט "כולל".

מהגלריה שלנו

You cannot copy content of this page