צפון וייטנאם טיול מהנה ועשיר בהווי דתי ואוכל כשר

צפון וייטנאם טיול כשר מהנה ועשיר. חברת "TRAVELING 2 ASIA VIETNAM" מזמינה אתכם לקחת חלק במסע אל צפון וייטנאם המשלב נופים טבע היסטוריה ושבטים.

צפון וייטנאם טיול מהנה ועשיר בהווי דתי ואוכל כשר

חברת "TRAVELING 2 ASIA VIETNAM" מזמינה אתכם לקחת חלק במסע אל צפון וייטנאם המשלב נופים טבע היסטוריה ושבטים. הטיול המאורגן אל צפון וייטנאם כולל ימים מלאים  וחוויות מהנות ומעניינות. הקדימו להבטיח מקומכם- מקסימום 26 מטיילים!

יום 1:  האנוי  וייטנאם

ארוחות:  ארוחת ערב בחב"ד

עם ההגעה לשדה התעופה של האנוי, סידורי הויזה במשרדי ההגירה והמכס.

לאחר איסוף המטען ,נצא משדה התעופה כדי לפגוש בחוץ את המדריך המקומי,

העברה למרכז העיר. נצא לסיור סיקלו ברחבי הרובע העתיק של האנוי שנחשב למרכז ולנשמה של העיר. תהנה מהזמן הרגוע שלך בהליכה סביב אגם Hoan Kiem.

צ'ק אין במלון. לינה בהאנוי.

יום 2:   האנוי – סאפה – כפר קאט קאט

ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת ערב כשרה עם דגים במלון

לאחר התפילה וארוחת הבוקר, לאחר ארוחת הבוקר, המדריך והנהג אוספים אתכם בלובי של המלון ומעבירים לסאפה.

עם ההגעה, בקר בכפר קאט קאט שנותר מנהגים ומנהגים ייחודיים שיש הרבה בכפרים אחרים. למבקרים בחתול חתול יש הזדמנות להתפעל מתמונה תוססת וצבעונית. זה הדימוי של נשים צעירות היושבות ליד נולים עם חתיכות צבעוניות של ברוקד מעוטרות בעיצובים של פרחים וציפורים. כאשר פיסות הברוקד הללו מסתיימות, הן נצבעות ורקומות בעיצובים יפים. ראוי לציין שנשות H'Mong משתמשות בצמחים ועלים כדי לצבוע את בדי הברוקד האלה. ואז הם מתגלגלים ומחליקים חלק של עץ מכוסה בשעווה על בדים כדי ללטש אותם, מה שהופך את הצבעים שלהם עמידים. בנוסף למלאכת אריגת הברוקד, תושבים רבים בחתול חתול טובים במניפולציות בתכשיטי זהב וכסף. המוצרים שלהם מתוחכמים למדי, במיוחד תכשיטים לנשים.

צ'ק אין במלון. לינה בסאפה

יום 3:  כפר לאו צ'אי טה ואן – מפל כסף ומעבר גן עדן

ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת ערב כשרה עם דגים במלון

לאחר התפילה וארוחת הבוקר ניסע בדרך במורד העמק מסאפה כ-07 קילומטרים לכפר ההמונג השחור לאו צ'אי. זוהי נסיעה נחמדה בפני עצמה עם נוף נהדר של הטרסות השופעות. בכפר הזה שתהיה לכם הרגשה רצויה בכל בית של האנשים מסבירי הפנים שם. אתה יכול ליצור איתם אינטראקציה, ללמוד על התרבות והמנהגים שלהם.

משם, פשוט תעקבו אחרי העמק כמה קילומטרים עד לעיירה הבאה טה ואן. בדרך תטיילו בין שדות אורז מדורגים ובין כמה כפרים ציוריים ותחוו קצת חיים כפריים. טה ואן הוא כפר של אנשי גיאי, שנראים יותר כמו הווייט המסורתי החי בדלתא האדומה. כשאתם עוברים דרך כפרים שונים של שבטי גבעות (אנשי המונג ודאו), כדאי שיהיה לכם מדריך שיסביר לכם מנהגים או שיטות ואולי יתרגם. בוודאי תראו תיירים אחרים על השביל (מה שמרחיק אנשים רבים), אבל זו דוגמה טובה לטרקים הגדולים הרבים באזור.

היעד הבא שלנו הוא Silver Waterfall & Heaven Pass: נמצא ליד הכביש הלאומי מספר 4D, כ-12 ק"מ ממרכז העיירה סאפה, מפל סילבר נוצר על ידי מקורות מים מפסגת ההר לו סוי טונג. עם גובה של 100 מטר, הוא גדול ומסלול הלולאה תלול ונופי. מרחוק המפל נראה כמו דרקון לבן המביט משמים. ניתן להגיע למפל הכסף ברכב תוך חצי שעה. משם תוכלו לראות נוף מדהים של ההרים שמסביב והיערות האחרונים השייכים לפארק הלאומי Hoang Lien Son.

לינה בסאפה

יום 4: הר פאנסיפן עם רכבל – האנוי

ארוחות: ארוחת בוקר ארוחת ערב בחב"ד

לאחר התפילה וארוחת הבוקר, תועבר לתחנת הרכבל סאפה לטיול מדהים מאוד אל הגג של הודו – הר פאנסיפן ברכבל. זה מעניין במיוחד בהרים הצפוניים האלה של המדינה, שם המטיילים מחפשים את טרסות האורז והאומנויות המסורתיות של עמים מיעוט. מעבדים את האדמה לגובה של כ-2,200 מטרים הם המיעוטים האתניים שהווייטנאמיים בשפלה מכנים באופן כללי 'מיו' – פראים – ומעליהם מתנשא עיקר הואה שי פאן: "סלע ענק בולט".

אתה יכול לאתגר את עצמך כשאתה מטייל ב-600 מדרגות אבן נוספות כדי להגיע לפסגה הסלעית של הגג של הודו. מתחת נפרשים למרגלות הרי ההימלאיה, מכוסות יער גשם וקנוקנות ערפל ראשונות.

חזרה להאנוי. לינה בהאנוי.

יום 5: יום שישי סיור בעיר האנוי של חצי יום

ארוחות: ארוחת בוקר ארוחת ערב שבת בחב"ד

לאחר התפילה וארוחת הבוקר, התחילו יום חדש בביקור במתחם הו צ'י מין, מקום עלייה לרגל חשוב. אזור ללא תנועה של גנים בוטניים, אנדרטאות, אנדרטאות ופגודות, הוא בדרך כלל עמוס בקבוצות מכל הגילאים, מכל רחבי המדינה, שבאו לחלוק כבוד. בתוך המתחם תוכלו לבקר במאוזוליאום של הו צ'י מין (ביקור בחוץ מכיוון שהוא סגור לתחזוקה שנתית), כיכר בא דין, הארמון הנשיאותי, בית הכלונסאות של הו צ'י מין, מוזיאון הו צ'י מין.

סגורה, פגודת העמוד האחד המפורסמת הבנויה מעץ על עמוד אבן בודד בקוטר 1.25 מ'. הוא נועד להידמות לפריחת לוטוס, שהיא סמל בודהיסטי לטוהר, שכן לוטוס פורח בבריכה בוצית.

המשך לבקר במוזיאון האתנולוגיה של וייטנאם. כמעט אף תיירים זרים להאנוי לא מסרבים לבקר במוזיאון האתנולוגיה של וייטנאם, שם הם יכולים להסתכל לתוך תמונה חיה של חיי הקהילה האתנית הווייטנאמית הממוזערת.

חזרה למלון לפני 15:00. לינה בהאנוי.

יום 6: יום חופשי האנוי

ארוחות:  ארוחת בוקר במלון ארוחת צהריים בחב"ד

– לאחר התפילה וארוחת הבוקר  נצא להליכה קלה באזור המלון

-סעודת שבת בצהריים בחב"ד

יום 7:  האנוי – נין בין – האנוי

ארוחות: ארוחת בוקר ארוחת ערב בחב"ד

לאחר התפילה וארוחת הבוקר נחל נסיעה למחוז נין בין. עם ההגעה, תהנו מטיול בן שלוש שעות בסירה קטנה לאורך נהר נגו דונג, המתחיל בכפר ואן לאם ומתקדם דרך נוף נופי הנשלט על ידי שדות אורז ומגדלי קארסט. המסלול כולל ציפה דרך Tam Coc – שלושת המערות הטבעיות (Hang Ca, Hang Hai, והאנג Ba), הגדולה שבהן באורך 125 מ' עם תקרתה בגובה של כ-2 מ' מעל המים. על הסירות חותרים בדרך כלל אישה מקומית אחת או שתיים שמוכרות גם סחורות רקומות. לאחר מכן ביקור בפגודת ביץ' דונג – פגודת מערות – שנבנתה במאה ה-15. יש כאן 3 פגודות עיקריות שנקראות Chua Ha, Chua Trung ו-Chua Thuong. נתחיל סיור רגלי על פני גשר אבן ונתחיל לטייל במעלה ההרים על מדרגות האבן, נעבור דרך המערה החשוכה ונמצא את עצמנו על ראש ההרים עם נוף פרטי של הסביבה.

אחר הצהריים, סעו לביקור במקדש Hoa Lu – הבירה העתיקה של וייטנאם במאות ה-10 וה-11. נהנה מסגנון האדריכלות של המאה ה-11 וה-17, פיסול ישן – גילוף על עץ ואבן המתאר את חיי היומיום, חלומות ומשאלות לשלום, חיים טובים וכו'.

חזרה להאנוי. לינה בהאנוי.

יום 8:   האנוי – האלונג – לינה בשייט – יציאה ליום זה עם תיק יד {טרול} בלבד.

ארוחות: ארוחת בוקר, צהריים וערב בשייט

לאחר התפילה וארוחת הבוקר

8:30 (המסלול עשוי להשתנות מותנה במזג האוויר ) יום מהנה לפנינו….איך לא? האלונג … מפרץ הא-לונג המשתרע משפך "הנהר האדום" ומזרחה, לאורך חופי "מפרץ טונקין" הזכור ממלחמת-וייטנאם, הוא אחד מאתרי- הנוף המפורסמים ומתוירים במזרח-אסיה. כשנשוט ב"מפרץ הדרקון", בו נצפה באיים הקראסטיים המזדקרים בהמוניהם ממימיו ויוצרים תמונת-נוף מיוחדת במינה ומקסימה. לאחר ההגעה לסירה וקבלת חדרים נקבל ארוחת צהריים קלה…. נחל את השייט אל אזור כפרי הדייגים, נשלב שייט בסירות מקומיות בכפרי הדייגים או שייט קיאקים לבחירתכם. האמיצים אולי ישחו? נשוב לסירה לשיעור קל עם שף הסירה למנה וייטנאמית מקומית. נשב על הסיפון ונהנה משקיעה מרהיבה. ארוחת ערב דגים  תוגש לנו על סיפון הסירה עם מוזיקה רגועה. שלווה ורוגע מהנים.  לינה על הסירה.

יום 9: האלונג – האנוי

ארוחה מסופקת: ארוחת בוקר, בראנץ' בשייט ארוחת ערב בחב"ד

לאחר התפילה וארוחת הבוקר

06:30: בוקר טוב המפרץ על ידי הצטרפות לתרגיל טאי-צ'י על מרפסת השיזוף תוך 30 דקות תוך שיוט למערת "לואון"

ארוחת בוקר קלה מוכנה להגשה במסעדה

נצא לביקור במערת "לואון" – אחת המערות הפתוחות לצורת הצמחייה האנדמית היפהפייה של מפרץ האלונג. 2 אפשרויות לבחירה כיצד לגלות את זה: שייט קיאקים בחינם וסירה מסורתית ארוגה (במבוק) שחתירה על ידי שייט מקומי (כרטיס ציבורי 50,000 đ/אדם)

נשוב לסירה ונוציא את המזוודות מהחדר ניגש אל חדר האוכל ונהנה ממזנון בראנץ' במסעדה לאחר הצ'ק-אאוט תוך כדי שיוט לכיוון הנמל

10:45: העברה במכרז חזרה לנמל הבינלאומי של האלונג וירידה מהסירה.

בדרך חזרה להאנוי  נעצור לביקור במפעל במבוק ונייר אורז בכפר Tho Ha.

נשוב אל מלוננו לינה בהאנוי.

יום 10: האנוי טיסה אל  תל אביב  נחיתה בתל אביב בשעה  __________

ארוחות: ארוחת בוקר  

לאחר התפילה וארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה אל היעד הבא .

המחיר כולל
+ בתי מלון מדרגה ראשונה
+ כלכלה:  על פי המסלול
+ בקבוק מים לכול מטייל בכול יום
+ אוטובוס/תחבורה מקומית ממוזג
+ דמי כניסה לאתרים המצוינים בתוכנית הטיול
+ מלווה ישראלי
+ תשר לנותני שירות  לא כולל למדריך הישראלי
+ דמי כניסה לכל הביקורים כאמור בתוכנית
+ רכבל הלוך ושוב בפנסיפן
+ שייט פרטי בסירה ב-Ninh Binh
+ כלים כשרים
+ מדריכים מקומיים דובר אנגלית עם רישיון חוקי

 • טיסות
 • תשר למדריך הישראלי בסך $60 מנוסע
 • תשר לנותני שירותים באטרקציות – סירות אופנועים וכדומה
 • ביטוח בריאות ומטען
 • הוצאות בעלות אופי אישי
 • תשלום מס מקומי בשדות תעופה המקומיים באם יש.
 • יציאה  – מינימום 26 מטיילים משלמים.
 • המחיר למינימום / מקסימום  על פי הפירוט
 • המחיר אינו כולל עמלות בנקים או עמלות כרטיסי אשראי בסך 3.5% לוייטנאם
 • ניתן לשלם לנציגות שלנו בישראל עמלות כרטיסי אשראי בסך2%
 • תוקף הדרכון: חייב להיות לפחות ל-6 חודשים קדימה מיום הכניסה המיועד לכל אחת מארצות הביקור
 • חובה להכין 2 צילום דרכון עם כל הפרטים כשהוא פתוח {2 עמודים} תמונות פספורט מעודכנות בגודל 3X4 על רקע לבן לצורך הוויזה וכן 4עמודים ריקים בדרכון.
 • אפשרויות תשלום:

  ü     הרשמה וגביה במשרד בישראל :פרטים יימסרו לכל מבקש

  ü     העברה בנקאית בדולרים לוייטנאם

  ü     לתשלומים  בישראל בכרטיס אשראי תוספת של 2%

  ü     לתשלום בכרטיס אשראי דולרי לוייטנאם תוספת של 3.5%

 • חיסונים: בדבר פרטים חובה לפנות ללשכת הבריאות המקומית.
 • ביטוחים : חובה להצטייד בביטוח מתאים כולל מקרה קורונה מייד עם ההרשמה והתשלום לטיול. –

מהגלריה שלנו

You cannot copy content of this page