סאפה והכפרים לאו צ'אי וטה ואן מטיילים בוייטנאם Traveling2Vietnam

כ-7 ק"מ מהעיירה סאפה, שוכנים להם הכפרים לאו צ'אי וטה ואן.הכפרים ידועים כמקום מגורהים של שבטי ה מונג, דזאו, דזאי.. העיירה סאפה שוקקת ושוקקת, אך כשמגיעים אל העמק אל  לאו צ'אי וטה ואן תרגישו את שלוות המקום.

מטיילים בוייטנאם Traveling2Vietnam

לכו ברגל צעדה של כ 6 ק"מ בין מגורי השבטים.תתרשמו הראשוני מהנופים המרהיבים,משדות האורז המדורגים הפרושים על פני גבעות. אם תלכו בחודשים אפריל עד אוגוסט ,תהיה לכם הזדמנות לראות את שדות האורז הבשלים הזהובים כתמונת נוף יפה. עונת האורז הבשל של סאפה היא גם התקופה שבה הכי נעים לטייל בינות לכפרים. ניחוח האורז משתלב בחוזקה ברוח, מתפשט בחלל כמזמין מבקרים מכל הכיוונים לבוא ולחוות את חיי תושבי האזור ההררי.

מטיילים בוייטנאם Traveling2Vietnam

כדי להבין טוב יותר את חיי האנשים כאן, כדאי לישון לילה אחד בכפר, ליהנות מהאוכל שגדל בשדות מידיהם החרוצות של האנשים בצפון-מערב הרמה. זו תהיה חוויה בלתי נשכחת בחיים. החיים של האנשים כאן עכשיו הרבה יותר חמים, החשמל נמשך בחזרה לכפר אז בערב אתה יכול גם להתאסף עם האנשים לצפות בטלוויזיה, לקרוא ספרים או לשאול אותם על הרבה דברים שאתה עדיין תוהה על התרבות של האנשים האתניים כאן.

מטיילים בוייטנאם Traveling2Vietnam

אחרי יום גדוש חוויות מעניינות, המבקרים נרדמים בכריות הלחץ שהכינו המארחים מראש. לכן, הטיול לסאפה יהיה מלא יותר ברגשות כשמגיעים ללאו צ'אי וטה ואן. מוקדם בבוקר קול תרנגולות מקריאות על הגבעה מעיר אותך. תחושת השלווה המוזרה ופתאום הרבה זיכרונות עתיקים חוזרים, הנשמה שלך מעולם לא הייתה רגועה כל כך.

מטיילים בוייטנאם Traveling2Vietnam

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You cannot copy content of this page