דוונג לאם הכפר העתיק הווייטנאמי הראשון Duong Lam

אם אתם מעוניינים בטיול מהנה מרגש ומעניין לוייטנאם צרו קשר כאן

הכפר העתיק דוונג לאם Duong Lam, הידוע בבתים הייחודיים שלו הבנויים עם מסגרות עץ ומבוצרים בליטראטים, עדיין משמר מאפיינים אופייניים של כפרים עתיקים בדלתא של הנהר האדום.

הכפר ממוקם בעיר Son Tay באותו שם מחוז, רק 44 ק"מ ממרכז האנוי, לכפר יש את המאפיינים האופייניים של כפר כפרי עם עץ בניאן ענק, באר מים מתוקים, ובית משותף, יחד עם 956 בתים עתיקים שראשיתם 100 שנים. עד 400 שנה. ב-2006 הפך דוונג לאם לכפר הראשון שהוכר כשריד היסטורי ותרבותי לאומי. ארץ עתיקה, אנשים אגדיים

תחבורה נוחה בדרכי המים הפכה את דוונג לאם למגורים של וייטנאמים עתיקים שמקורם בתרבות פונג נגוין ודונג סון.Phung Nguyen and Dong Son culture.  מטיילים בוייטנאם תארגן לכם את הטיול המעניין ליעד זה.

זו הייתה עיר הולדתם של שני מלכים – Phung Hung פונג הונג (761-802) ו Ngo Quyen נגו קווין (808-944), וגם מקום הולדתו של השליח Giang Van Minh ג'יאנג ואן מין – דיפלומט מצוין בסוף המאה ה-16 ובתחילת המאה ה-17.קומונת דוונג לאם היא ביתם של שורה של אתרי שרידים מדורגים, כולל מקדש פונג הונג, קבר נגו קווין, מקדש ג'יאנג ואן מין, הבית הקהילתי מונג פו ופגודת מיה.

 

הקומונה מורכבת משישה כפרים כאשר מונג פו Mong Phu  הגדול מבניהם. תושבי דוונג לאם, בדומה לאלו בכל אזור כפרי בצפון וייטנאם, מייחסים חשיבות רבה לשער ולבית המשותף של הכפר שלהם, שנחשבים זה מכבר לסמלים של שגשוג. מטיילים בוייטנאם תארגן לכם את הטיול המעניין ליעד זה.

השילוב של חקלאות ותיירות אינו חדש, אבל עבור כפר דוונג לאם מדובר במאמץ אדיר לבניית תעשייה בת קיימא ולעזור למקומיים למצוא מקור הכנסה אחר מלבד היבולים שלהם, כל זאת תוך מתן חוויה ייחודית לתיירים. בעבר, מכיוון שלא היו הרבה מקומות לינה זמינים בכפר, המבקרים בחרו לעתים קרובות בטיולי יום קצרים. עם זאת, בימים אלה משפחות מקומיות רבות פתחו את שעריהן לזרים לחוויית שהייה בבית. מטיילים בוייטנאם תארגן לכם את הטיול המעניין ליעד זה.

אם אתם מעוניינים בטיול מהנה מרגש ומעניין לוייטנאם צרו קשר כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You cannot copy content of this page