ברוכים הבאים ל-מטיילים באסיה וייטנאם Traveling 2 Vietnam

אנו חברת תיירות מנוסה | מטיילים באסיה וייטנאם | אירוח, תפעול, נסיעות | יצירת חוויות טיול בלתי נשכחות
מטיילים באסיה וייטנאם היא חברת ניהול יעדים המתמחה בארגון והזמנת טיולים לוייטנאם, קמבודיה, תאילנד, לאוס וסרי לנקה. תכנון ועיצוב מסלולים עד הפרט האחרון.
23 שנים של ניסיון עשיר ומעשי בדרום מזרח אסיה ובסין, יש לנו את הידע והתשוקה העמוקים ליעדים אלה, לתרבויות ולאטרקציות שלהם.
אנו מחויבים לספק חוויות אותנטיות ומהנות ללקוחותינו על ידי התאמת הטיולים להעדפות, לצרכים ולתקציבים שלכם.
מומחיות בתכנון חוויות טיול מותאמות אישית באסיה

מטיילים באסיה וייטנאם Traveling 2 Vietnam שירותי תיירות בווייטנאם, תאילנד, קמבודיה, סרי לנקה  ולאוס.

גברת טאן – מנכ"ל

עם שנות ניסיון בתחום התיירות בווייטנאם, בתי מלון וסיורים. גברת טאן מביאה איתה חדשנות ונקודת מבט שונה להנאת המטיילים בווייטנאם.

עניין, לצד אותנטיות והבדלה מסיורים אחרים בווייטנאם.

נסיעה לווייטנאם היא הבחירה הנכונה לטיול מוצלח.

מר דניאל – מנהל אופרציה

דניאל מביא איתו ניסיון מעשי של 24 שנים בבניית טיולים לוייטנאם, קמבודיה, תאילנד, סין, סרילנקה, לאוס. עם הניסיון הרב והאותנטיות לצד הקידמה, תקבלו את החוויה מהנה ביותר עבור הטיול שלכם.
כאחד שמתגורר בוייטנאם 8 שנים , דניאל מכיר היטב את אורח החיים בוייטנאם, את התרבות המקומית, את אתרי התיירות המתאימים לכל מטייל. מביא איתו חוויה שונה למטייל המבטיחה לכם הנאה מהטיול בוייטנאם ,קמבודיה, תאילנד, סין, סרילנקה, לאוס.

המלצות

ראו מה שאנשים אומרים

"

‎ ‫דניאל תודה מאיתנו שאירגנת לנו טיול מדהים כולל בתי מלון ומדריכים בויטנאם וקמבודיה .משפחות רוזנפלד. שפיר .פולינובסקי.ובן יהודה .תודה

משה רוזנפלד

"

דניאל אל תצטנע זה לא ברור מאליו הנתינה שלך והאיכפתיות זה דברים אומנם קטנים לך אבל לאחר זה משהו גדול אז קבל את זה באהבה , כבר אמרנו שאתה איש מיוחד וזה רק מוכיח את זה .

שמואל

"

דניאל היקר, לפני מספר ימים חזרנו לארץ לאחר טיול של כשלשה שבועות איתך לאורך  4 ארצות המקונג. ולשמחתנו זכינו שאתה תהיה המדריך האישי שלנו. אנו שני זוגות שנוהגים לארגן ולטייל באופן עצמאי, והפעם החלטנו לחרוג ממנהגינו ובעזרתך מצאנו את הטיול שהתאים לנו.
טסנו במהלך הטיול בין ארבע מדינות, והתאכסנו במלונות ברמה גבוהה מאוד. הידע המקצועי שלך ראוי להערכה, לכל מקום שהגענו אליו שמענו מפיך הסברים ברורים ומקצועיים. זכינו לטיפול אישי ומסור מצידך הכולל דאגה אישית לכולנו וארוחות מפנקות שלא מבישות שף מצטיין. אנו רוצים להודות לך על שלשה שבועות של חוויה מדהימה, וכבר חושבים על הטיול הבא שלנו עם דניאל.
ושוב תודה, ממשפחות חיריק וקליסקי

משפחות חיריק וקליסקי